Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

sobota, 29 marca 2014

Zaproszenie na Kiermasz Wielkanocny

W sobotę 5 kwietnia 2014 r. w godzinach od 10:00 do 17:00 w Klubie Kuźnia działającym przy Ośrodku Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie, na osiedlu Złotego Wieku 14, odbędzie się Kiermasz Wielkanocny, zorganizowany przez Nowohucki Klub Rękodzieła. Podczas tej imprezy będzie można zapoznać się z rozmaitymi technikami tworzenia biżuterii, odzieży, dodatków, zabawek i artykułów dekoracyjnych, obejrzeć niepowtarzalne pisanki, kartki i świąteczne stroiki, zakupić unikalne przedmioty i półprodukty do ich wyrobu oraz osobiście poznać twórców.

Mnie, niestety, tam nie będzie. Nie jestem włosem, żeby się rozdwoić, a już szczytem moich marzeń byłaby umiejętność podzielenia się na czworo. Na miejscu będą natomiast pozostałe dziewczyny z Zarządu naszego Stowarzyszenia Twórców Biżuterii Ręcznie Robionej, przesympatyczne, uśmiechnięte i gotowe odpowiedzieć na każde Wasze, nawet najtrudniejsze, pytanie. Możecie się od nich dowiedzieć, jakie korzyści daje akces do naszej organizacji, a wszelkich formalności związanych z członkostwem dopełnić będzie można przy stoisku Stowarzyszenia.

Listę technik rękodzielniczych, w jakich specjalizują się kiermaszowi wystawcy, przejrzeć można na Facebooku. Zapraszam wszystkie osoby, którym poczucie piękna nakazuje szukać rozwiązań twórczych i wyjątkowych, zamiast otaczać się powszechnie dostępną chińszczyzną. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.1 komentarz:

  1. Gdy kiedyś będę w Krakowie, napiszę do Ciebie byś poleciła mi gdzie się udać, Wiesz wszystko ;-)

    OdpowiedzUsuń