Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

poniedziałek, 2 marca 2015

Konkurs wiklinowy

W lutym było u mnie bardzo wiklinowo. Ambitny plan uplecenia 28 koszyków w 28 dni został zrealizowany. Dwukrotnie przeprowadziłam też warsztaty wyplatania papierowej wikliny, raz ogólnie dostępne w zaciszu bibliotecznym, ponownie zaś nieoficjalne w mojej firmie po godzinach pracy. Teraz w wolnych chwilach maluję i lakieruję moją małą kolekcję koszyczków. Oczywiście, niebawem pochwalę się efektami.


Wspólnie z Krowoderską Biblioteką Publiczną w Krakowie organizujemy konkurs na najpiękniejszy koszyczek wypleciony z papierowej wikliny. Udział może wziąć każdy, kto w terminie do piątku 20 marca 2015 r. dostarczy swoją pracę, wraz z dołączoną wizytówką zawierającą imię, nazwisko oraz wiek autora, do Filii nr 3 mieszczącej się przy ul. Komorowskiego 11 w Krakowie. Godziny otwarcia biblioteki:
pon.     12.00 - 19.00
wt.         9.00 - 16.00
śr.        12.00 - 19.00
czw.     11.00 - 16.00
pt.        12.00 - 19.00

Osoby, które nie uczestniczyły w warsztatach, mogą skorzystać z przygotowanego przeze mnie tutoriala. Sposób malowania oraz zdobienia koszyczków zależy od inwencji ich autorów. W razie pytań i wątpliwości możecie skorzystać z mojej pomocy, telefonicznie lub drogą mailową.

Jednodniową wystawę zgłoszonych do konkursu prac oglądać będzie można w poniedziałek 23 marca 2015 r. w siedzibie biblioteki. Tego samego dnia o godzinie 18:00 ogłosimy zwycięzcę i uhonorujemy go upominkami: zestawem ręcznie wykonanych ozdób świątecznych mojego autorstwa i nagrodą książkową, ufundowaną przez Krowoderską Bibliotekę Publiczną w Krakowie. Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.2 komentarze:

 1. Duper...szkoda,że nie zauwazyłam wcześniej terminów warsztatów:):)
  Powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeszcze będzie powtórka ;) Trzeba uśmiechnąć się do kierowniczki biblioteki ;)

   Usuń