Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

sobota, 8 marca 2014

Fioletowe upominki dla Was

Przypominam, że zapisy na moje candy trwają do 10 marca 2014 r. Zdjęcia nagród i zasady zabawy znajdziecie w poście konkursowym i tam należy się zapisywać. Nie trzeba nic polubiać, obserwować ani udostępniać, warunkiem udziału w rozdaniu jest wyłącznie napisanie komentarza zgłoszeniowego.


-----------------------------------> ZAPISY NA CANDY (klik!!!)
Uwaga !!! 

W związku z sygnałami, że blogger samowolnie cenzuruje Wasze komentarze i nie podsyła mi ich do moderacji, proszę wszystkie osoby, których zgłoszenie na candy nie wyświetliło się w ciągu 12 godzin od chwili jego napisania, o przesłanie jego treści do mnie na adres mailowy: charmonia@gazeta.pl (albo w prywatnej wiadomości na FB). Opublikuję w Waszym imieniu.

Osoby anonimowe, które nie chcą podawać swojego adresu e-mail publicznie, mogą również pisać w tej sprawie na moją skrzynkę, wskazując komentarz swojego autorstwa. Kontakt ten potrzebny jest do ustalenia adresu wysyłki w przypadku wygranej i nikomu nie zamierzam udostępniać Waszych danych.

Na informacje o wszystkich zaginionych komentarzach czekam do dnia 15 marca 2014 r., potem nastąpi uroczysty podział łupów, więc reklamacje po ogłoszeniu zwycięzców nie będą mogły zostać uwzględnione.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz