Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

niedziela, 18 sierpnia 2013

Kreatywne zabawy słowem

Podczas moich nocnych wędrówek po blogosferze natrafiłam na bardzo kocie miejsce - zapiski Atoma i Antka. W przeciwieństwie do moich domowych sierściuchów, tamtejsze zwierzaczki wyglądają jak stali bywalcy salonów depilacji. Tak to już bywa w przypadku wyższej sfery, jednak nigdy nie zamieniłabym mojego ukochanego pospólstwa na najbardziej nawet szlachetne pochodzenie i genealogiczne certyfikaty.

Jeszcze tylko przez kilka dni można tam przyłączyć się do kreatywnej zabawy: potyczki słownej na temat niezaprzeczalnej magicznej wyższości kota w pudełku nad królikiem w kapeluszu. A zatem kociarze wszystkich krajów - łączcie się i przytaczajcie kolejne dowody tejże wyższości. Moja argumentacja już została przekazana. Najlepszy filozoficzny wywód zostanie oczywiście nagrodzony. Szczegóły na blogu konkursowym:



Przy okazji przypominam, że w moim konkursie do 31 sierpnia 2013 r. możecie dopisywać swoje pomysły nazw dla przedmiotów, które jeszcze nie istnieją, ale bardzo chcielibyście je mieć. Najciekawszy wytwór Waszej wyobraźni zostanie nagrodzony kompletem ręcznie wykonanej biżuterii, a zerkając ukradkiem na błyskotliwość dotychczasowych komentarzy, nie wykluczam większej ilości upominków. Oczywiście nie mogę żadnej presji wywierać na moje bezstronne jury, ale gorąco zachęcam do pobawienia się słowami. Zasady gry i przestrzeń na Wasze zapiski w poście konkursowym:



2 komentarze:

  1. Cieszy mnie to,że coraz częściej mozna znaleźć zabawy blogowe w których nie liczy się tylko szczęście. Ważna jest umiejętność posługiwania się słowem i zabawa nim.
    Słabiutko mi to idzie, ale biore udział i w takich zabawach, by troszkę pogimnastykować umysł;-)

    OdpowiedzUsuń