Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

środa, 29 lipca 2015

W krainie szczęśliwości

Szczęścia nie chodzą parami. Wysyłają jedno na zwiady, a kiedy znajdzie ono grunt podatny do wysiewu ziaren radości, wszystkie kumulują się w tym jednym miejscu. Pierwszą kostkę domina przewróciła Micia. Niespodzianka okazała się ogromna, aż zaczęłam się zastanawiać, czy to pudło w ogóle posiada dno. Dwie torebki. Motylkowe drzewko. Przydasiowy pojemniczek ozdobiony wstążkami. Igielnik (szpilnik?). Chusteczki (tutaj do spisku dołączyła szydełkująca Teściowa). Serwetka. Bransoletka z kamieniami z greckiej plaży. Bardzo kocia karteczka. Poczułam bicie serca Marzenki w tym pięknym rękodziele. Naprawdę, nie potrafię znaleźć słów, aby wyrazić moje wzruszenie. Dziękuję. Spójrzcie, jakie wspaniałe prezenty spontanicznie przysłała mi Micia.

Chwilę później do grona uszczęśliwiaczy dołączył Michał Szulc i podarował mi suszarkę do prania. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to właśnie moja konkursowa odpowiedź została nagrodzona. Kolejną niespodziankę zaanonsowała Ala. Znalazłam się w epicentrum rozpieszczania. Testowaniem szerokości mojego uśmiechu zajęła się też Edytka. Nie wystarczyło jej zaczarowanie ostatniej niedzieli i zaprosiła mnie do siebie. Za kilka dni ruszam bawić się na zachodzie.


12 komentarzy:

 1. Czasami do szczęścia są nam potrzebna tylko drobiazgi i dobre serce darczyń !!!Cudowne prezenty ,które cieszą oko i serce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie okoliczności są w tym przypadku najbardziej wzruszające ;)

   Usuń
 2. Widząc Twoją radość więc nie trzeba tak jak już pisałam dobrych ludzi powinny spotykać dobre rzeczy.
  PS. Możesz się trochę też pośmiać ze mnie dopiero w Twoim poście doczytałam o jaką chodzi suszarkę bo myślałam że o suszarkę do włosów no zatkało mnie jeszcze raz gratuluję ogromnej radości. A zapomniałam dodać igielnik się otwiera ;-) . Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prezenty! Tylko się cieszyć. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tu nie być szczęśliwym, tyle wspaniałości :) Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń