Kalendarium

* 17 lipiec 2016 r. - Festiwal Etnomania w Wygiełzowie
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

niedziela, 13 sierpnia 2017

Rusałka winna

Szukałam pomysłu na oryginalny stojak na butelkę wina. W założeniu powinien być zgodny z koncepcją yin i yang oraz połączyć pierwiastek męski i żeński. Jak się zapewne domyślacie, wybieram się na ślub. Zdecydowałam się na dość masywną podstawę, symbolizującą poczucie bezpieczeństwa, i dodałam motyw motyla, bo przecież w każdym związku potrzeba lekkości i radości. Całość wyplotłam z papierowej wikliny, a zainspirowała mnie jedna z moich rusałek z poprzedniego posta.


Nawiązanie, oczywiście, jest bardzo luźne. Nie kopiowałam wzoru, ograniczając się jedynie do kolorystyki: pomarańczowy, brązowy i biały. Zresztą, moim zdaniem, rusałka osetnik, cechuje się o wiele ciekawszym rysunkiem od spodu skrzydeł. Stojak na wino podrzucam do kolorowej zabawy u Danutki.
5 komentarzy:

 1. Bardzo fajna interpretacja kolorów wybranego motylka:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ oryginalna praca! Rusałka winna wyszła Ci znakomicie. Nie dość, że świetnie się prezentuje to zawiera w sobie coś smacznego:)
  Pozdrawiam wakacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo oryginalny pomysł na prezent ślubny i pięknie wykonany, w pierwszej chwili pomyślałam że to naturalna wiklina - ślicznie wyszedł ten motylek. Pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny i unikatowy prezent pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń