Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

niedziela, 17 listopada 2013

Moda jest kobietą

W piątek 15 listopada br. wybraliśmy się z Darkiem do Kawiarni Noworolski w Sukiennicach na drugą edycję imprezy pod hasłem "Moda jest kobietą". Obejrzeć mogliśmy trzy pokazy. Marta Polaczyk połączyła tiul z silikonem w zmysłowej kolekcji "Sen". Andrzej Siekierka inspiracje czerpie z rodzimego Podhala, silnie akcentując elementy regionalne i folkowe. Projekty Laury Obrzut bazują na ponadczasowej czerni, nawiązując do najlepszych kanonów mody z ubiegłego wieku. Największe owacje zebrało najmłodsze pokolenie modelingowe w dziecięcych wariantach kreacji z poszczególnych kolekcji. 


O Laurze i Marcie wspominałam już wcześniej przy okazji relacji z Rautu Charytatywnego oraz Teatru Mody. W programie piątkowego wydarzenia przygotowano też gratkę dla panów w postaci prezentacji garniturów firmy New Men. Każdy pokaz poprzedzony był koncertem. Milena Walosik zachwycała niebanalną, operową skalą głosu.Projekty Marty Polaczyk
Projekty Andrzeja Siekierki
Projekty Laury Obrzut
Na dwóch ostatnich fotografiach, wśród sukni autorstwa Laury, wypatrzeć można głównych bohaterów wieczoru. Imprezę poprowadził Łukasz Hurkała, pierwszy z lewej. Obok niego stoi Marta Polaczyk. Na samym dole widać Andrzeja Siekierkę. Na drugim zdjęciu, na środku, uśmiecha się Laura Obrzut.


4 komentarze:

 1. Siekierka boski - like it! Ale nosiłabym Laurę;))) Pozdrawiam gorąco!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od każdego wybrałabym sobie kilka kreacji ;)

   Usuń
 2. piękne stroje Marty Polaczyk

  OdpowiedzUsuń