Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

sobota, 31 października 2015

Kwietnik

Makramowe kwietniki wiszą bardzo daleko od mojego stylu. Nawet nie mam w domu karłowatych roślinek i musiałam pożyczyć do zdjęcia. Moje osobiste kwiatki potrzebowałyby liny cumowniczej do zawieszenia.


Operowałam węzłem prostym. Obwód spleciony jest ściśle, natomiast przy pajęczynie wprowadziłam odstępy i zamianę sznurków. Znacznie lepiej taka siatka wyglądałaby z koralikami na "skrzyżowaniach", ale wciąż jestem technicznie ograniczona. Kwietnik oczekuje na zaliczenie u Pani Profesor Joasi.4 komentarze:

 1. Moniu jeszcze masz lokatorów -myślałam, że spakowałaś już ich do pudełek. Oj dobroduszności ;-). Ale nawet jak na takie ograniczenie to ze sznureczkiem szalejesz i znów mnie zaskoczyłaś bo w tej doniczce myślałam, że to Twój kwiatek. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. I wyszło Ci całkiem ,całkiem :)
  A kwiatek wygląda w tym rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moniko, a co ja mam do gadania z zaliczaniem ;) praca zrobiona i funkcjonuje:) Podoba mi się takie inne podejście do kwietnika, bo chyba robiłaś od dołu i to że sznurki wiodące trzymają kwietnik, a pozostałe luźno otulają doniczkę - bardzo kreatywnie:)
  Szkoda, że tematem nie trafiłam w wasze gusta i potrzeby, no ale tu chodzi o umiejętności i zmierzenie sie z tematem:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pełna uznania. Twój kwietnik jest rewelacyjny.

  OdpowiedzUsuń