Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

poniedziałek, 20 lipca 2015

(O)błędna zabawa - finał

Czy ktoś czeka na wyniki (o)błędnej zabawy? W nietypowym wyzwaniu wzięło udział dziewięć osób. Na pewno każdej z nich należy się złoty medal za odwagę. Fanfary odśpiewa mój asystent, gdyż na moich uszach od dnia mojego poczęcia drzemie wielkie słonisko.


Internetowych głosów uzbierało się jedynie dziesięć. To znacznie ułatwiło mi liczenie. Bardzo przypadło Wam do gustu podejście z poczuciem humoru do metali szlachetnych, zwolenników znalazły także wariacje maskotkowo-czapeczkowe. Zdobywcę tytułu lidera zobaczyć możecie...

----------------> TUTAJ!!!

Gratuluję autorce, a na bocznym pasku mojego bloga otwieram furtkę, przez którą będziecie mogli odwiedzać liderkę przez najbliższe dwa tygodnie.


Moja ulubiona warszawianka, Kasia, świetnie sprawdziła się w roli jurora i mam nadzieję, że pozwoli się wykorzystać w kolejnych edycjach zabawy. Bez wahania wskazała osobę, która otrzyma ode mnie drobny upominek... za rozczulającą pokraczność:

----------------> TUTAJ!!!

Gratuluję i poproszę o maila z danymi do wysyłki, a ja się zabieram za przygotowanie niespodzianki.


Kolejne wyzwanie ogłoszę dopiero po wakacjach, ale już teraz możecie poszukać pomysłów na smaczną zabawę. Tematem będzie motyw jedzenia w rękodziele. Pewnie byłam głodna, kiedy zastanawiałam się nad nową inspiracją.

 


6 komentarzy:

 1. Gratulacje dla wyróżnionych dziewczyn, za odwagę i kreatywność!!! Tak przeczuwałam, że wynik będzie właśnie taki! :-) Czekam na kolejną zabawę

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje drogie koleżanki przypuszczam , że każda z nas w swojej karierze rękodzielniczej ma takie nieudane prace ale przecież to jest wstyd je pokazać od czegoś trzeba zacząć a metodą prób i błędów uczymy sie . Dziękuję Moniko za zorganizowanie zabawy szkoda tylko , że w takim letnim i szalonym czasie kiedy brak czasu a doba za krótka aby wszystkiego dopilnować . Zwyciężczyniom gratuluję odwagi i dystansu do siebie Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
 3. o widzę że mój pokraczny mis się spodobał :) adresik juz wysyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja praca jest "najlepsza"-- :-) Dziękuję wszystkim za zabawę!!! Agatko- Twoja maskoteczka była za słodka, żeby wygrać z moimi wspaniałymi kolczykami;-D Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super i gratuluję dziewczynom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnionym, a Tobie dziękuję za zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń