Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

czwartek, 16 stycznia 2014

Miss Nowej Huty 2014

Wytworne wnętrza, piękne twarze, eleganckie stroje, fascynujące osobowości oraz zachwycająca muzyka - tak można podsumować w skrócie finałową galę wyborów Miss Nowej Huty, która odbyła się w niedzielę 12 stycznia br. w Hotelu Europejskim. Na polowanie na estetyczne wrażenia wybrałyśmy się z Basią.


Fot. Barbara Zajączkowska

Do ścisłego finału XVII edycji konkursu nowohuckich piękności zakwalifikowało się 10 kandydatek, jednak jedna z nich musiała zrezygnować z rywalizacji z powodu choroby. Przed nami zaprezentowały się piękne dziewczęta: 

numer 3 - Natalia Łęczek
numer 4 - Dorota Mielowska
numer 5 - Sabina Mieszczak
numer 6 - Anna Nowak
numer 7 - Małgorzata Piskorz
numer 8 - Anna Sowa
numer 9 - Klaudia Włodarska
oraz z numerem 10 - Natalia Ziętara.
Pierwszą konkurencją była autoprezentacja, w której bezwzględną zwyciężczynią okazała się Klaudia Włodarska ze swoim występem wokalnym. Natalia Ziętara podczas każdego swojego występu czarowała publiczność kobiecością i naturalnym wdziękiem. W kolejnych odsłonach, pokazach modowych kolekcji autorstwa Michała Wojewodzica i Joanny Wietrzyckiej, największy talent w modelingu ujawniła Sabina Mieszczak.Pomiędzy występami kandydatek do tytułu Miss mogliśmy posłuchać muzyki. Czternastoletnia Zosia Sydor zachwyciła nas swoimi umiejętnościami wokalnymi. Wirtuozerię w grze na skrzypcach pokazała Paulina Sobczyk.Wybory Miss Nowej Huty zbiegły się w czasie z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie mogło więc zabraknąć licytacji na ten cel charytatywny. Panowie stoczyli wyjątkowo zażarte boje o sportową koszulkę, którą przekazała jedna z jurorek, koszykarka Agnieszka Szott-Hejmej. Przy cenie wywoławczej 100 złotych, do puszki WOŚP trafiło aż... 300 euro.Nadszedł moment, w którym Klaudia Zielińska musiała pożegnać się z koroną najpiękniejszej mieszkanki Nowej Huty. Po burzliwych obradach jury, jej następczynią została Natalia Ziętara, zdobywając równocześnie tytuł Miss Publiczności.
Pozostaje mi tylko pogratulować Natalii i życzyć jej, aby wygrana w konkursie stała się kluczem do spełnienia marzeń.1 komentarz:

  1. a już pomyślałam że brałaś udział ;-)
    a tak na poważnie dziewczyny piękne, szkoda tylko, że efektów wokalnych nie pokazałaś

    OdpowiedzUsuń