Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

piątek, 20 grudnia 2013

X-Massive Party

We wtorek 17 grudnia 2013 r. odbyła się impreza niezwykła. Forum Przestrzenie zapełniły się mnogością uśmiechniętych twarzy. Chęć udziału na stronie wydarzenia zgłosiły 1263 osoby. Nie policzyłam, ile z nich bawiło się w rzeczywistości, bo matematyka zdecydowanie nie pasowała do imprezowej atmosfery. Zgodnie z kanonem polskich osiągnięć serialowych - "na kłopoty Bednarscy", więc o dobre samopoczucie uczestników spotkania zadbali w kwestii muzycznej Marcin i Dominik Bednarscy, prywatnie ojciec i syn.

Organizatorzy spisali się na medal. Na gości czekał poczęstunek, bar kusił drinkami. Przygotowano wiele upominków dla osób biorących udział w grach. Świstak rozdawał darmowe uściski. Największą jednak furorę zrobiła Fotobudka.


Celem imprezy była integracja. Spotkali się ludzie w różnym wieku, pochodzący z odmiennych środowisk, mówiący obcymi językami, mający odmienne pasje. Zamiast Wieży Babel udało się zbudować wspólnotę bratnich dusz.2 komentarze:

  1. Super imprezka. Ciesze sie ze udalo sie taka zorganizowac i towarzystwo dopisalo choc tak odmienne

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj Moni ale extra zabawa dziękuję za dodannie mnie do obserwatorów a tobie życzę zdrowych i spokojnych świąt a i zapraszam do odwiedzanai mego bloga buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń