Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

wtorek, 31 grudnia 2013

Noworoczne postanowienia

Większość noworocznych postanowień ma to do siebie, że dezaktualizują się nazbyt szybko po tym, kiedy milknie echo sylwestrowego odliczania. Życie weryfikuje wszystkie marzenia. Brak umiejętności jasnowidzenia nie pozwala na tworzenie realnych planów na enigmatyczną przyszłość. Zawsze jednak można sobie obiecać konsekwencję w dotychczasowych dobrych, godnych naśladowania działaniach. Pozostanę więc wierna swoim przekonaniom, nadal będę pomagać potrzebującym, każdą wolną chwilę przeznaczę na twórcze procesy, będę wydzierać developerom każdy skrawek zieleni, a odpady codzienności zamieniać będę w sztukę.

Zabawiłyśmy się z Mileną w graficzne ujęcie "zielonych" postanowień noworocznych. Nigdy nie używam suszarki do włosów, więc akurat realizacja tego zadania nie nastręczy mi żadnych trudności.


Pamiętacie moje grzyby z opakowań po jogurtach? Obiecuję pokazywać więcej biżuterii i dekoracji upcyklingowych, a także przygotowywać więcej tutoriali dla Was.


Zawsze staram się żyć w zgodzie z naturą, aby nie pozostawiać po sobie śladów klimatycznych (carbon footprints) i na pewno nie zmienię moich proekologicznych nawyków, a chętnie wdrożę nowe.


Psa nie posiadam, ale marzy mi się, żeby wszyscy właściciele sprzątali po swoich pupilach, więc ta ostatnia grafika to taki mój prywatny apel. Zdecydowanie bardziej podobają mi się skwery zdobione kolorowym kwieciem niż psimi kupami.


Szczęśliwego Nowego Roku Kochani!


8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję i życzę roku wypełnionego radością i kreatywnością ;)

   Usuń
 2. Ja dzisiaj wyzbierałam wszystkie, z całego podwórka:)))))) A dla Ciebie duuużo słońca i twórczej weny i wspaniałych tutoriali dla nas;)))

  OdpowiedzUsuń
 3. szczęsliwego Nowego Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Ciebie - wiele radości podgrzewanej włoskim słońcem i żebyśmy w końcu mogły się spotkać w realu ;)

   Usuń
 4. hehe bardzo fajne pomysły , świetnie zobrazowane, nic tylko życzyć powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dla Ciebie - aby ziściły się wszystkie Twoje postanowienia ;)

   Usuń