Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

piątek, 27 grudnia 2013

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę recyklingową

Na stronie EkoKonkursy zorganizowano świetną inicjatywę: rywalizację o tytuł najpiękniejszej pomiędzy recyklingowymi ozdobami świątecznymi. Sześciu śmiałków nadesłało fotografie swoich prac ze swoimi interesującymi pomysłami. Pomalowane na srebrno orzechy zastępują bombki choinkowe. Z orzechów pomalowanych na złoto powstał świąteczny koszyczek. Stare krzyżyki do fug wykorzystano do zrobienia zawieszek w kształcie gwiazdek albo choinek. Oryginalnie wyglądają ozdoby wykonane z filcu przemysłowego. Relikt przeszłości, stare kasety, zamieniły się w lampkę. A ja podesłałam mojego Mikołaja z opakowania po jogurcie pitnym.


Szkoda tylko, że wybór najpiękniejszej świątecznej dekoracji nie będzie jednak obiektywny i już teraz widać, że pozycję lidera zajęła praca, która jest intensywnie promowana na fanpage'u swojego autora. Nie lubię takiej formy rozstrzygania konkursów, ale, niestety, tak zadecydowali organizatorzy. Stąd tak mało zgłoszonych pomysłów. Wiele osób zrezygnowało z udziału w zabawie właśnie ze względu na sposób wytypowania zwycięzcy.

Swojego osobistego kandydata do tytułu najpiękniejszej ozdoby recyklingowej możecie również sami wskazać klikając "lubię to" pod wybranym zdjęciem na Facebooku na 


4 komentarze:

 1. Mikołaja zrobiłaś ślicznego, gdybyś nie powiedziała z czego jest, nie domyśliłabym się chyba. U mnie wygrywasz !
  Strasznie niefajnie, to co piszesz, konkurs, to konkurs i wiadomo, że siłę przebicia mają Ci, którzy mają więcej znajomych. Sama też zgłosiłam swoją pracę na konkurs ( inny, ale też świąteczne ozdoby ), wspomnę na blogu o głosowaniu, jednak bez żadnej sugestii typu " głosujcie na mnie, polecam się ". Osobiście nie mam konta na Fb , to w takich konkursach mam z góry " przegwizdane " :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mikołaj zwyciężył w innym konkursie, więc samozadowolenie zostało osiągnięte ;)

   Usuń
 2. Też nie mam fejsa;) I fajnie;)
  Mikołaj czadowy, ale serce wyrywa mi się do krzyżykowych ozdób;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajny pomysł z tymi krzyżykowymi, dobrze, że mam gdzieś skitrane, wykorzystam w przyszłym roku ;)

   Usuń