Kalendarium

* Od 5 do 30 września 2017 r. - piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela
* bezterminowo: Akcja społeczna Zielone Bronowice

wtorek, 16 lipca 2013

Zaproszenie na Festiwal ETNOmania 2013

Już w najbliższą niedzielę 21 lipca 2013 r. zapraszam na trzecią edycję festiwalu dla wszystkich miłośników rękodzieła - ETNOmania 2013. Impreza odbędzie się na terenie Skansenu - Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie - 40 km od Krakowa w kierunku na Oświęcim. Na miejscu, oprócz festiwalowych atrakcji, takich jak rozmaite warsztaty, pokazy, koncerty i inne folkowe przedsięwzięcia, zwiedzić można zabytkowe chaty oraz dawny zamek biskupów krakowskich Lipowiec. W ubiegłym roku było po prostu fantastycznie. Pamiątkowe zdjęcia włożyłam do albumu "ETNOmania 2012".


ETNOmania 2012 - z Violą i Krysią

Przez cały festiwalowy dzień czynne będą stoiska rękodzielników tworzących w przeróżnych technikach. Mojego stolika szukać należy w strefie tematycznej EKO. Na Szlaku Rzemiosła Tradycyjnego mam nadzieję poznać osobiście kolejne niesamowite osoby, z którymi połączyła mnie wirtualna nić przyjaźni. Przykładowe fotografie wytworów moich dłoni podglądnąć można już teraz na moim facebookowym profilu: KLIK i KLIK.
8 komentarzy:

 1. eh, czemu ja mam wszędzie tak daleko :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Tego przycisku brakuje mi w blogosferze ;)

   Usuń
 3. Takie spotkania są fajne..poznaje się ciekawe osoby i jeszcze zarabia. Duuuuuużych utargów życzę:):):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie właśnie ta część poznawcza jest najważniejsza ;)

   Usuń
 4. Dziękuję że do mnie wpadłaś, dziękuję za zaproszenie ale to jest jeden weekend, który zaplanowałam spędzić z mężem. Następne będą już na jarmarkach, plany poczynione. Na pewno się kiedyś spotkamy. Wiem jakie piękne uczucie jak na jarmarku przed twoim stoiskiem stoi osoba, która mówi cześć Zosi. A ja niby nie znam a znam doskonale i jestem w przyjaźni wirtualnej. Radość i uczucie że nieznajoma ale znajoma. Po takich spotkaniach to tylko przyjaźń.
  Pozdrawiam serdecznie Zosia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam poznawać na żywo ludzi, którzy wcześniej wydają się być tylko literkami w komputerze ;)

   Usuń